Skladník / Manipulant VZV

Náplň práce

  • navážení materiálu do výroby
  • vyvážení hotových výrobků z výroby na sklad
  • manipulace s materiálem na skladě
  • úklid na pracovišti
  • komunikace s ostatními odděleními

Požadavky

  • min. vyučen
  • zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku - výhodou
  • pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • manuální zručnost, samostatnost
  • pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • nástupní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi, dále podle přínosu pro společnost
  • příspěvek na dopravu, roční bonus závislý na plnění cílů, možnosti dalšího profesního rozvoje, firemní vzdělávání, flexibilní pracovní doba, moderní prostředí, závodní stravování
  • nástup možný ihned, na nejlepšího kandidáta počkáme

Kontakty

Veronika Čapková

Personální oddělení

Ypsotec s.r.o.

Vožická 3149

CZ - 39002 Tábor, Czech republic

+420 381 501 017 (direct)

v.capkova@ypsotec.com

Jdi zpět