Obsluha CNC strojů (soustruh, frézka)

Náplň práce

  • Obsluha CNC obráběcích strojů/ frézky/ soustruh
  • Měření a kontrola vyrobených dílců
  • Zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů

Požadavky

  • Zkušenosti s řídícím systémem Fanuc výhodou
  • Základní orientace ve strojírenské technologii
  • Znalost měření a výkresové dokumentace
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale možno i pro absolventy
  • Ochota pracovat na 3 směny (7,5 hod)
  • Spolehlivost, zručnost, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Nástupní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi, dále podle přínosu pro společnost
  • Roční bonus závislý na splnění cílů, moderní prostředí, možnost dalšího profesního rozvoje, firemní vzdělávání, závodní stravování
  • Odměny za pracovní výročí
  • Nástup možný ihned

Kontakty

Veronika Čapková

Personální oddělení

Ypsotec s.r.o.

Vožická 3149

CZ - 39002 Tábor, Czech republic

+420 381 501 017 (direct)

v.capkova@ypsotec.com

Jdi zpět