Ypsotec s.r.o., expandující člen švýcarského koncernu Ypsomed se sídlem v Táboře, výrobce precizních komponentů pomocí špičkových soustružnických a frézovacích center, hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Kalkulant cen pro zákazníky

Náplň práce

  • Plánování a vedení přípravy nabídek
  • Posouzení vyrobitelnosti dílů před vlastní kalkulací
  • Organizace a vedení porad týmu pro tvorbu cen
  • Tvorba a koordinace nabídek a s tím spojené kalkulace dle informací z různých interních i externích oddělení
  • Příprava cenových kalkulací pro zákazníky jako základ pro nabídky
  • Zodpovědnost za včasné předkládání kvalitních a srozumitelných nabídek

Požadavky

  • Vhodné, optimálně technické vzdělání
  • Solidní znalost výrobních procesů, primárně frézování a soustružení
  • Dobrá schopnost čtení a porozumění strojnickým výkresům
  • Solidní znalost MS Excel + všeobecná počítačová gramotnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, vhodný stupeň asertivity
  • Znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni (permanentní využití)
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Nástupní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi, dále podle přínosu pro společnost
  • Příspěvek na dopravu, roční bonus závislý na plnění cílů společnosti, možnosti dalšího profesního rozvoje, firemní vzdělávání, flexibilní pracovní doba, moderní prostředí, závodní stravování
  • Nástup dle vzájemné dohody

Kontakty

Veronika Čapková

Personální oddělení

Ypsotec s.r.o.

Vožická 3149

CZ - 39002 Tábor, Czech republic

+420 381 501 017 (direct)

v.capkova@ypsotec.com

Jdi zpět